Синдикалисти освиркаха в Пловдив шеф на БДЖ

5167

Синдикалисти освиркаха в началото на втория стачен ден управителя на "Товарни превози" Пламен Джуров на Централна гара в Пловдив. Десетки протестиращи са се събрали в момента на Централна гара, като са разпръснати на разлините коловози. От сутринта минути след 8 часа е тръгнал влак "Диана експрес" от Ямбол за София. Около 30 пътници са слезли от него на гарата в Пловдив, след което влакът е продължил празен.
Влакът Карлово-Пловдив е спрял на гара Граф Игнатиево, а този от Свиленград е на гарата в Първомай. В момента влакът, който трябваше да тръгне за Панагюрище, е на гарата в Пловдив.
Международният влак "Истанбул - София - Белград" се движи с около 50 минути закъснение и в момента най-много стачкуващи има на четвърти коловоз, където трябва да пристигне.



Източник: Радио "Фокус"
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Нова рокада: Освободиха шефката на ДНСК!
Пловдивчанин обърка платната на АМ "Тракия", тръгна към морето в ...
Депутатите забраниха необосновано повишаване на цените на стоки и...
Изпразването на спестяванията за жилище може да е най-голямата ви...
Не забравяйте за прането и прозорците: Средиземноморски циклон но...
Българска делегация на аудиенция при папа Лъв XIV за 24 май, Миха...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).