Анонимна публикация предизвика дискусии в една от групите за шофьори в социалните мрежи.

Действието се развива на АМ "Тракия". Шофьор е качил снимка и кратко клипче на друг шофьор, придружен с кратък текст

"Бай Ганьо! Кара с 200 км/ч и присветва на другите участници от движението. Когато някой не му направи път, хвърля шишета, чашки и ябълки. Засича пътя. Мисли се за велик", пише в текста на публикацията.

В коментарите под поста към автора е направена забележка, че и самият той е в нарушение, след като изпреварва от дясна лента. 

Други пък му пишат, че като цяло е безсмислено да се оплаква в социалните мрежи и е изключително малък шанса органите на реда да се самосезират.