Първа снимка на зверската катастрофа край Стара Загора, която взе жертва
Появи се първа снимка на зверската катастрофа край Стара Загора, която взе жертва, предаде репортер на "Фокус". На нея се вижда, че единият автомобил е излязъл извън пътя и е смазан.
Движението в участъка между село Ракитница и Стара Загора бе ограничено за няколко часа и от "Пътна полиция" пренасочваха трафика през обходни маршрути, но към този момент пътят е отворен.
Припомняме, че инцидентът стана тази сутрин, малко преди 9.00 часа, на пътя между село Ракитница и Стара Загора. От полицията уточниха за "Фокус", че има и още един пострадал човек, който е настанен в болница.