Предимно слънчево в последния ден от годината

1560

Днес времето в по-голямата част от страната ще бъде предимно слънчево, със слаб вятър от запад-югозапад. Преди обяд в котловините и равнините ще бъде мъгливо или с ниска слоеста облачност, но след обяд видимостта ще започне да се подобрява. Максималните температури ще бъдат между 6° и 11°, в София - около 6°, сочи прогнозата на НИМХ.

Минималните температури ще бъдат между минус 5° и 0°, в София - около минус 2°. В новогодишната нощ ще бъде ясно и почти тихо. Температурите към полунощ ще са от минус 3° до 2°.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево. В сутрешните часове на отделни места видимостта ще бъде намалена. Ще духа слаб вятър от запад-югозапад. Максималните температури ще бъдат 8 - 10°.

В планините ще бъде слънчево със слаб вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 6°, на 2000 метра - около 1°.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Драганов: Средната цена за нощувка около "Евровизия" няма да бъде...
Абитуриент говори 11 езика и учи още
МВР затяга правилата, готвят нови изисквания за шофьорите от 1 ян...
България все още е първа по производство и износ на розово масло,...
Катастрофа с фатален край след маневра за изпреварване край Симит...
Почина доц. Алекси Попов


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).