В края на годината е време за равносметки. Годината бе драматична в политическо отношение, затова попитахме читателите на Plovdiv24.bg дали са доволни в крайна сметка от съставянето на новото дясно правителство?

1099 души от анкетираните или 49% отговарят: Да, по-добре ще се справят от предходната тройна коалиция.

18% от анкетираните реагират с безразличие отговаряйки: Който и да беше направил правителство, няма значение.

10% от анкетираните отговарят, че е рано да дават оценки и мнения.

9% отговарят: Не съм доволен, че е коалиционно, пак толкова са на мнение: Не, БСП, ДПС и компания биха управлявали по-добре.

5% от отговорилите заявяват, че не се интересуват от политика.