Бони се похвали в социалните мрежи с нов мерцедес, видя Ruse24.bg.
Певицата сподели кадри, на които позира пред колата и прави сърце с ръцете си.
В коментарите под снимката почитателите й честитят новата лъскава придобивка.
Бони се похвали в социалните мрежи с нов мерцедес, видя Ruse24.bg.
Певицата сподели кадри, на които позира пред колата и прави сърце с ръцете си.
В коментарите под снимката почитателите й честитят новата лъскава придобивка.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!