Беше чест за мен да водя правителство, което беше свалено от г-н Пеевски, Борисов, Слави Трифонов и Митрофанова. Това заяви Кирил Петков секунди след като мина вотът на недоверие, със 123 гласа "за" и 116 гласа "против".
"Беше чест за мен да водя правителство, което беше свалено от г-н Пеевски, от г-н Борисов, от Слави Трифонов и от г-жа Митрофанова. този вот е една малка стъпка от един много дълъг път.
Това, което те не разбраха е, че не могат да спечелят българския народ. обещаваме, че ние ще продължим в тази битка да отвоюваме държавата си един ден ще имаме България без задкулисие, без мафия една успешна европейска държавя. Благодаря ви!", заяви премиерът Кирил Петков след гласуванет
Кирил Петков
Бойко Борисов
Слави Трифонов
Делян Пеевски 





