Народното събрание и днес няма да заседава поради липса на кворум. В пленарната зала се регистрираха само 100 народни представители.
Председателят на НС Михаил Миков заяви, че следващото заседание на НС е насрочено за сряда - 23 юли.
Източник: БГНЕС
Народното събрание и днес няма да заседава поради липса на кворум. В пленарната зала се регистрираха само 100 народни представители.
Председателят на НС Михаил Миков заяви, че следващото заседание на НС е насрочено за сряда - 23 юли.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!