Ненормално! Ученик млати телефона на учителка пред целия клас!

21112
20

Пореден случай на агресия в училище. Този път от ученик към учител. Два видеоклипа, заснети в българско училище и публикувани във фейсбук страницата "Да запазим Българското“, предизвикаха остри реакции в социалните мрежи. Ученик принуждава учителката да му пише тройка, след което удря с пръчка личния й телефон, а накрая грабва дневника на класа и си тръгва.

"Заради такива деца не останаха учители, искате образование, но никой не се интересува как се държат децата ви с учителя. А учителите ги е страх да се оплакват, защото ще останат без работа“, гласи коментарът към клиповете.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (20)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: