Столичанка си купи ягоди от пазара в "Люлин" и остана шокирана от качеството им.

В социалната мрежа тя сподели снимка, на която се вижда състоянието на плодчетата, видя Sofia24.bg. Само часове след купуването, по тях има сериозни следи от загниване.

Жената твърди, че в момента на покупката ягодите изглеждали "съвсем нормално".

Ето какво написа възмутената столичанка в мрежата: 

"Ягоди, закупени от пазара на "Люлин". Състоянието им е такова в същия ден (два часа от купуването). Не мога да повярвам, че имаш съвест да продаваш такава стока...", написа жената.