На този варненец определено ще му се свие сърцето като си види колата. Щетите не се виждат от кадрите, но със сигурност някоя от вратите на джипа ще е одраскана.
Случката се е разиграла на ул. "Алдомировска" и бул. "Ал. Стамболийски" в столицата. Ето какво пише очевидец:
"Ако собственика на джипа се чуди как и кой...".
Не е ясно защо шофьорът на камиона си е помислил, че може да мине през това тясно разстояние, но със сигурност е съжалил, след като е зажулил джипа. А в такива ситуации всички знаем, че нито напред, нито назад е решение.






