Министърът с изключително емоционално обръщение към нацията!

12823
2

Ситуацията в някои области на страната започва да става все по-сериозна. Това е заради разпространението на новия британски вариант на коронавируса. Това каза преди минути на пресконференция министърът на здравеопазването Костадин Ангелов. И добави:

"Благодаря на всички служители, които стоят денонощно на работните си места. Говоря ви като лекар - медицината не може да се пребори за пациент, който не иска да се бори за себе си. Всеки човешки живот е безценен. Много уроци научихме за тази една година.

С много лъжи се борим и опровергаваме много неверни твърдения. Човек може да лъже всеки ден всяка една минута, но човек не може да излъже себе си, когато остане сам. Да бъдем искрени пред себе си - ако искаме да живеем свободни и да се върнем към нормалния си живот, трябва да вярваме в науката. Науката в момента са ваксините!"

Plovdiv24.bg излъчи на живо брифинга. Ако желаете да бъдете уведомени при бъдещи излъчвания на живо, абонирайте се за нашия канал в Youtube Plovdiv24.bg или ни последвайте във Фейсбук: Plovdiv24.bg новини.



Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Драганов: Средната цена за нощувка около "Евровизия" няма да бъде...
Абитуриент говори 11 езика и учи още
МВР затяга правилата, готвят нови изисквания за шофьорите от 1 ян...
България все още е първа по производство и износ на розово масло,...
Катастрофа с фатален край след маневра за изпреварване край Симит...
Почина доц. Алекси Попов


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).