Сливенски джип Рейндж ровър от пет години е изоставен на паркинга на най-голямото летище в Турция - "Ататюрк", съобщава CNN Turk, цитиран от Блиц.

В момента летището се мести и колите също трябва да се преместят. Единият автомобил е "Дачия“ с номер от Истанбул, а другият сливенски – джип "Ровър“. Никой не е потърсил колата, не е ясно кой е собственикът. 

Нищо чудно да е от ъндърграунда - сливенски мафиот и нещо да му се е случило, смятат журналисти в Турция.