Министър-председателят Бойко Борисов прие оставката на министъра на труда и социалната политика Бисер Петков. В разговор с премиера, министър Петков заяви, че подава оставка поради невъзможността да овладее създалото се напрежение във връзка с исканията на родителите на деца с увреждания.
Изненадваща министерска оставка, премиерът я прие!
© БГНЕС
Бисер Петков
Бойко Борисов 





