Изчезна плоча на Джон Ленън, която е била поставена  преди години върху сградата на бившия нотариат на ул. "Граф Игнатиев".  До момента обаче остава неясно кой е демонтирал плочата. 

Проверка на "24 часа" е показала, че Васко Кръпката пръв е информирал Столична община за липсата на барелефа. Преди години именно той е бил инициатор за поставянето му. Проверката показала още, че плочата не е счупена, а демонтирана. От Столична община отричат  да е била премахната от фирмата изпълнител на ремонта на ул. "Граф Игнатиев".