След като РЗС обяви официално, че няма да подкрепи искането за импийчмънт, стана ясно, че то няма как да събере нужните 161 гласа в парламента и изобщо няма да се стигне до решение на Конституционния съд по въпроса. Депутатите на Яне Янев изобщо не са идвали днес в Народното събрание, дори сутринта един от народните представители от РЗС беше освободен по негово желание. Бяха прекратени неговите правомощия. Това даде знак, че депутатите на Янев най-вероятно няма да подкрепят импийчмънт.
Те вече обявиха, че смятат обсъждането на импийчмънта и гласуването за един своеобразен вот на доверие към правителството на Бойко Борисов. Те не желаят да дадат подобен вот на доверие. Даже искат вече оставката на министър-председателя.
Георги Първанов не се появи в Народното събрание, за да коментира събитията.Източник: bTV








Rezon
на 31.03.2010 г.
Абе не разбрахте ли, че Бойко не иска да сваля президента! В същото време се кефи колко са му предани кучетата в парламента! Според мен Бойко се е разбрал с Яне да не подкрепя импийчмънта! Всичко е театър, госпожи и господа!
7G
на 31.03.2010 г.
Сега очаквам янечка да се побратими с доганчо и няма да се учудя,ако му се "такова" - както тия дни има пълнолуние е много романтично - извинявам се за тъпата ирония,но ми писна от дупедавци в парламента,като станишев и тоя креслив политически екскремент.
myzrael
на 31.03.2010 г.
тоя Янев се тупкаше че ще подкрепи ББ сега като дойде това време зе да увърта като женско куче-да не казвам наречието за това куче :)
pininfarina
на 31.03.2010 г.
РЗС пак обърнаха дупетата....голяма работа са. Плюят, плюят, а като дойде за действане се спотайват.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!