ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
COVID-19 в Пловдив и областтаCOVID-19 в България COVID-19 по Света
Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани:
3356 90 (2.7%) 1825 37 889 1 094 (2.9%) 18 354 43 710 299 1 163 201 (2.7%) 32 072 830
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Ето имената на всичките депутати в 43-тото Народно събрание
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:40 / 10.10.2014Коментари (3)4651
©
ЦИК обяви списъка с избраните народни представители в 43-тото Народно събрание от проведените на 5 октомври избори. Eто кои са избраниците:

Първи изборен район - Благоевградски

ПП ГЕРБ

1 Цветан Генчев Цветанов
2 Кирил Андонов Котев
3 Даниела Владимирова Савеклиева
4 Димитър Крумов Танев
БСП лява България
1 Кристиан Иванов Вигенин

ДПС - Движение за права и свободи

1 Алиосман Ибраим Имамов
2 Муса Джемал Палев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Атанас Петров Атанасов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Атанас Славчев Стоянов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Светлин Димитров Танчев
АТАКА

1 Илиан Сашов Тодоров

Втори изборен район - Бургаски

ПП ГЕРБ
1 Ивелина Веселинова Василева
2 Димитър Бойчев Петров
3 Иван Стефанов Вълков
4 Диана Иванова Йорданова
5 Семир Хусеин Абу Мелих

БСП лява България

1 Петър Георгиев Кънев
2 Атанас Зафиров Зафиров

ДПС - Движение за права и свободи

1 Хюсеин Хасан Хафъзов
2 Дурхан Мехмед Мустафа

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Костадин Иванов Марков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валери Симеонов Симеонов
2 Валентин Кирилов Касабов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Стефан Георгиев Кенов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Михо Димитров Михов

Трети изборен район - Варненски

ПП ГЕРБ
1 Лиляна Павлова Николова
2 Пламен Иванов Манушев
3 Красен Кирилов Кралев
4 Красимир Петров Петров
5 Красимира Пенева Анастасова
6 Павел Алексеев Христов

БСП лява България
1 Ангел Петров Найденов
2 Красимир Христов Янков

ДПС - Движение за права и свободи
1 Йордан Кирилов Цонев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Радан Миленов Кънев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валентин Кирилов Касабов
2 Емил Димитров Симеонов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Георги Александров Ковачев

АТАКА
1 Волен Николов Сидеров

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Ивайло Георгиев Калфин

Четвърти изборен район - Великотърновски

ПП ГЕРБ
1 Цветан Генчев Цветанов
2 Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева
3 Пенчо Стоянов Пенчев

БСП лява България
1 Мариана Радева Бояджиева

ДПС - Движение за права и свободи
1 Камен Костов Костадинов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Иван Кирилов Иванов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Милен Василев Михов

АТАКА
1 Любомир Владимиров Владимиров

Пети изборен район - Видински

ПП ГЕРБ
1 Ивайло Ангелов Московски

БСП лява България
1 Михаил Райков Миков

ДПС - Движение за права и свободи
1 Станислав Димитров Анастасов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Иван Пенков Иванов

Шести изборен район - Врачански

ПП ГЕРБ
1 Петя Цветанова Аврамова
2 Красен Георгиев Кръстев

БСП лява България
1 Георги Тодоров Божинов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Камен Костов Костадинов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Красимир Илиев Богданов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Явор Илиев Хайтов

Седми изборен район - Габровски

ПП ГЕРБ
1 Цветомир Цвятков Михов
2 Добромир Проданов Проданов

БСП лява България
1 Кирил Николаев Добрев

ДПС - Движение за права и свободи
1 Четин Хюсеин Казак

Осми изборен район - Добрички

ПП ГЕРБ
1 Румен Иванов Иванов
2 Живко Иванов Мартинов

БСП лява България
1 Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

ДПС - Движение за права и свободи
1

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валентин Николов Иванов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Иван Костадинов Станков

Девети изборен район - Кърджалийски

ПП ГЕРБ
1 Цвета Вълчева Караянчева

ДПС - Движение за права и свободи
1 Лютви Ахмед Местан
2 Ердинч Исмаил Хайрула
3 Шабанали Ахмед Дурмуш
4 Салиха Хакиф Емин

Десети изборен район - Кюстендилски

ПП ГЕРБ
1 Кирил Боянов Калфин

БСП лява България
1 Мая Божидарова Манолова

ДПС - Движение за права и свободи
1 Александър Христов Методиев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Петър Иванов Петров

Единадесети изборен район - Ловешки

ПП ГЕРБ
1 Корнелия Добрева Маринова
2 Николай Нанков Нанков

БСП лява България
1 Димитър Ангелов Горов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Джейхан Хасанов Ибрямов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Кирил Петров Цочев

Дванадесети изборен район - Монтана

ПП ГЕРБ
1 Десислава Вълчева Атанасова

БСП лява България
1 Емил Димитров Райнов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Петър Пандушев Чобанов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Борислав Любенов Великов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Чавдар Славчев Пейчев

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

ПП ГЕРБ
1 Стоян Димитров Тонев
2 Десислава Йорданова Костадинова-Гушева
3 Димитър Иванов Гечев

БСП лява България
1 Янаки Боянов Стоилов
2 Димитър Спасов Димитров

ДПС - Движение за права и свободи
1 Делян Славчев Пеевски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Бойка Грозева Маринска

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Христо Георгиев Тодоров

АТАКА
1 Станислав Тодоров Станилов

Четиринадесети изборен район - Пернишки

ПП ГЕРБ
1 Вяра Михайлова Церовска

БСП лява България
1 Валери Мирчев Жаблянов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Валентин Любенов Павлов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Росица Йорданова Янакиева-Костадинова

Петнадесети изборен район - Плевенски

ПП ГЕРБ
1 Цецка Цачева Данговска
2 Пламен Тачев Петров
3 Владислав Тошков Николов

БСП лява България
1 Румен Василев Гечев
2 Васил Миланов Антонов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Митхат Сабри Метин

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Найден Маринов Зеленогорски

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Красимир Дончев Каракачанов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Румен Маринов Йончев

Шестнадесети изборен район - Пловдив

ПП ГЕРБ
1 Бойко Методиев Борисов
2 Менда Кирилова Стоянова
3 Вежди Летиф Рашидов
4 Стефан Иванов Дедев
5 Атанас Иванов Ташков

БСП лява България
1 Георги Ченков Търновалийски

ДПС - Движение за права и свободи

1 Венцислав Йорданов Каймаканов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Димитър Григоров Шишков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Славчо Стоев Атанасов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Ана Георгиева Баракова

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Борислав Михайлов Борисов

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

ПП ГЕРБ
1 Методи Борисов Андреев
2 Катя Николаева Попова
3 Здравко Димитров Димитров
4 Силвия Анастасова Хубенова

БСП лява България
1 Димитър Стоянов Дъбов
2 Манол Трифонов Генов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Джевдет Ибрям Чакъров

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Николай Нанков Ненчев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Борис Янков ЯЧев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Мартин Стоянов Иванов

АТАКА
1 Магдалена Ламбова Ташева

Осемнадесети изборен район - Разградски

ПП ГЕРБ
1 Валентин Стефанов Василев
ДПС - Движение за права и свободи
1 Ахмед Реджебов Ахмедов
2 Гюнай Хюсмен Хюсмен
3 Хасан Ахмед Адемов

Деветнадесети изборен район - Русенски

ПП ГЕРБ
1 Пламен Дулчев Нунев
2 Светлана Ангелова Найденова
3 Десислава Вълчева Атанасова

БСП лява България
1 Христо Иванов Белоев

ДПС - Движение за права и свободи
1 Ферихан Илиязова Ахмедова

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Румен Димитров Христов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Искрен Василев Веселинов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Георги Николов Недев

Двадесети изборен район - Силистренски

ПП ГЕРБ
1 Милена Цветанова Дамянова

ДПС - Движение за права и свободи
1 Рамадан Байрам Аталай
2 Невин Халил Хасан

АТАКА
1 Иван Тодоров Димитров

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

ПП ГЕРБ
1 Десислава Жекова Танева
2 Галя Енева Захариева

БСП лява България
1 Таско Михайлов Ерменков

ДПС - Движение за права и свободи
1 Янко Александров Янков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Петър Христов Петров

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Иван Славов Иванов

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

ПП ГЕРБ
1 Даниела Анастасова Дариткова-Проданова

БСП лява България
1 Дора Илиева Янкова

ДПС - Движение за права и свободи
1 Мустафа Сали Карадайъ

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Петър Георгиев Кадиев

Двадесет и трети изборен район - София

ПП ГЕРБ
1 Александър Руменов Ненков
2 Димитър Борисов Главчев
3 Валентин Алексиев Николов
4 Теодора Радкова Георгиева
5 Данаил Димитров Кирилов
6 Милена Цветанова Дамянова

БСП лява България
1 Жельо Иванов Бойчев
2 Георги Стоянов Кадиев
3 Стоян Михайлов Мирчев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Божидар Цецов Лукарски
2 Атанас Петров Атанасов
3 Корман Якубов Исмаилов
4 Петър Владиславов Славов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валери Симеонов Симеонов

АТАКА
1 Миглена Дойкова Александрова

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Борислав Михайлов Борисов

Двадесет и четвърти изборен район - София

ПП ГЕРБ
1 Румяна Генчева Бъчварова
2 Джема Маринова Грозданова
3 Веселин Бориславов Вучков
4 Евгения Бисерова Алексиева
5 Валентин Иванов Радев

БСП лява България
1 Стефан Ламбов Данаилов
2 Георги Страхилов Свиленски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Петър Стефанов Москов
2 Мартин Димитров Димитров
3 Гроздан Спасов Караджов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Юлиан Кръстев Ангелов

АТАКА
1 Явор Божилов Нотев

Двадесет и пети изборен район - София

ПП ГЕРБ
1 Бойко Методиев Борисов
2 Красимир Любомиров Велчев
3 Станислав Стоянов Иванов
4 Красимир Георгиев Ципов
5 Лъчезар Богомилов Иванов
6 Снежана Георгиева Дукова

БСП лява България
1 Михаил Райков Миков
2 Георги Чавдаров Анастасов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Меглена Щилиянова Кунева
2 Вили Младенов Лилков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Красимир Дончев Каракачанов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Росен Петров Петров

АТАКА
1 Волен Николов Сидеров

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Ивайло Георгиев Калфин

Двадесет и шести изборен район - Софийски

ПП ГЕРБ
1 Ивайло Ангелов Московски
2 Петър Христов Беков
3 Галя Симеонова Георгиева

БСП лява България
1 Корнелия Петрова Нинова
2 Радослав Любчов Стойчев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Димитър Андреев Делчев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Велизар Пенков Енчев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Красимира Арангелова Ковачка

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ПП ГЕРБ
1 Лиляна Павлова Николова
2 Димитър Христов Желев
3 Пламен Веселинов Йорданов
4 Нено Христов Влайков

БСП лява България
1 Драгомир Велков Стойнев
2 Георги Янчев Гьоков

ДПС - Движение за права и свободи
1 Делян Славчев Пеевски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Димитър Танев Танев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Димитър Кирилов Байрактаров

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Кънчо Янев Филипов

АТАКА
1 Десислав Славов Чуколов

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

ПП ГЕРБ
1 Дарин Иванов Димитров

ДПС - Движение за права и свободи
1 Тунчер Мехмедов Кърджалиев
2 Йордан Кирилов Цонев

АТАКА
1 Николай Веселинов Александров

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

ПП ГЕРБ
1 Делян Александров Добрев
2 Евгения Даниелова Ангелова

БСП лява България
1 Чавдар Георгиев Георгиев

ДПС - Движение за права и свободи
1 Лютви Ахмед Местан
2 Мехмед Юмер Атаман

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Станислав Георгиев Иванов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Славчо Пенчев Бинев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Борислав Сабинов Иглев

Тридесети изборен район - Шуменски

ПП ГЕРБ
1 Любомир Димитров Христов
2 Ралица Тодорова Ангелова

БСП лява България
1 Иван Валентинов Иванов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Айдоан Муталиб Али
2 Хамид Бари Хамид
3 Бюнямин Хюсеин Хасан

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

ПП ГЕРБ
1 Иван Стоев Чолаков

БСП лява България
1 Атанас Тодоров Мерджанов
2 Кирчо Георгиев Карагьозов

ДПС - Движение за права и свободи
1 Илия Янков Илиев

ЦИК обявява кандидати, избрани в два изборни района:

ПП ГЕРБ Бойко Методиев Борисов - Шестнадесети изборен район - Пловдив
Двадесет и пети изборен район - София

ПП ГЕРБ Десислава Вълчева Атанасова - Дванадесети изборен район - Монтана
Деветнадесети изборен район - Русенски

ПП ГЕРБ Ивайло Ангелов Московски - Пети изборен район - Видински
Двадесет и шести изборен район - Софийски

ПП ГЕРБ Лиляна Павлова Николова - Трети изборен район - Варненски
Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ПП ГЕРБ Милена Цветанова Дамянова - Двадесети изборен район - Силистренски
Двадесет и трети изборен район - София

ПП ГЕРБ Цветан Генчев Цветанов - Първи изборен район - Благоевградски
Четвърти изборен район - Великотърновоски

БСП лява България Михаил Райков Миков - Пети изборен район - Видински
Двадесет и пети изборен район - София

ДПС - Движение за права и свободи Делян Славчев Пеевски - Тринадесети изборен район - Пазарджишки
Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ДПС - Движение за права и свободи Йордан Кирилов Цонев - Трети изборен район - Варненски
Двадесет и осми изборен район - Търговищки

ДПС - Движение за права и свободи Камен Костов Костадинов -  Четвърти изборен район - Великотърновоски
Шести изборен район - Врачански

ДПС - Движение за права и свободи Лютви Ахмед Местан Девети изборен район - Кърджалийски
Двадесет и девети изборен район - Хасковски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС Атанас Петров Атанасов Първи изборен район - Благоевградски
Двадесет и трети изборен район - София

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Валентин Кирилов Касабов Втори изборен район - Бургаски
Трети изборен район - Варненски

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Валери Симеонов Симеонов Втори изборен район - Бургаски
Двадесет и трети изборен район - София

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Красимир Дончев Каракачанов Петнадесети изборен район - Плевенски
Двадесет и пети изборен район - София

АТАКА Волен Николов Сидеров Трети изборен район - Варненски
Двадесет и пети изборен район - София

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) Борислав Михайлов Борисов Шестнадесети изборен район - Пловдив
Двадесет и трети изборен район - София

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) Ивайло Георгиев Калфин Трети изборен район - Варненски
Двадесет и пети изборен район - София

Кандидатите за народни представители, избрани в два многомандатни изборни района, са длъжни в еднодневен срок от узнаването писмено да заявят в Централната избирателна комисия в коя листа желаят да останат избрани. Еднодневният срок започва да тече от второто по ред публикуване на решението на ЦИК на интернет страницата на комисията и в бюлетина на БТА.

В случай че кандидатът не подаде писмено заявление в срока по т. 3, Централната избирателна комисия го обявява за избран за народен представител от изборния район, в който първо е регистриран за кандидат за народен представител. Поредността се определя от датата и часа на публикуване на интернет страницата на районната избирателна комисия на решението на РИК за регистрация на съответната кандидатска листа.



Още по темата: общо новини по темата: 486
20.07.2017 »
31.03.2016 »
28.04.2015 »
27.04.2015 »
28.01.2015 »
26.01.2015 »
предишна страница [ 1/81 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Весело посрещане на есента . Всеки сезон си има своята красота .
0
 
 
Аз съм доволен от стария парламент . Весели празници от другата седмица !
+3
 
 
Сега депутатите да зарежат дрязгите и да се хващат за работа.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Октомври 2020 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2020/2021 г.
Грипна епидемия обхвана страната
Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Парламентарни избори 2021 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Кои проекти трябва да бъдат финансирани със заем?
Модър-Царевец
Бетонен мост
Нов мост над р.Марица
Кръстовище на две нива до Водната палата
Продължението на бул. "Северен“
Други
Не трябва да се тегли заем
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: