Президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган изрази благодарност към министър-председателя Бойко Борисов за провеждането на срещата на върха между Евросъюза и Турция във Варна.

Ердоган определя разговорите като "важен етап от взаимните усилия за преодоляване на трудния и неспокоен период в отношенията между Анкара и ЕС“.

"Активната позиция и далновидното лидерство, което показахте в рамките на българското председателство, са достойни за уважение“, посочва още Ердоган.



Източник: Нова тв