В седмицата, в която в цялата страна се провежда  акция "Скорост", шофьор беше засечен с 277 километра в час на магистрала "Струма".

От Пътна полиция пресмятат, че глобата на пилота ще надхвърли умопомрачителните 1500 лева, съобщава БТВ.