В седмицата, в която в цялата страна се провежда акция "Скорост", шофьор беше засечен с 277 километра в час на магистрала "Струма".
От Пътна полиция пресмятат, че глобата на пилота ще надхвърли умопомрачителните 1500 лева, съобщава БТВ.
В седмицата, в която в цялата страна се провежда акция "Скорост", шофьор беше засечен с 277 километра в час на магистрала "Струма".
От Пътна полиция пресмятат, че глобата на пилота ще надхвърли умопомрачителните 1500 лева, съобщава БТВ.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!