Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов и известни бивши футболисти изиграха приятелски мач по случай днешния празник на град Варна.

Отборът "Борисов и приятели" се наложи над тима на "Звездите", воден от бившите национали Гошо Гинчев и Христо Йовов с 15:13, а бившият премиер отбеляза 5 гола. 

В неговия състав играха треньорът на младежкия национален отбор Александър Димитров, бившият национал Светослав Петров, Мариян Германов и други, предаде "Блиц".

Сред зрителите бяха кметът на Варна Иван Портних, депутатът от ГЕРБ-СДС и бивш спортен министър Красен Кралев, треньорът на Черно море Илиан Илиев и други.