Нямаме претенции да сме безгрешни и да сме най-добрите, но полагаме усилия и в Европа това се отчита. Това каза премиерът Бойко Борисов по време на национална дискусия "Да! На българската икономика. Европейска България - стабилност и растеж".

Той допълни, че страната е положила усилия за справяне с бежанската криза и посочи, че това не е останало незабелязано.

"Много е важно да не надскачаме егото си, да не си поставяме ултиматуми и да не се плашим всеки ден, защото в нашите региони много бързо се развиват процесите и стават неуправляеми", допълва още Борисов.

Премиерът призова за търпение, защото нетърпението води до нестабилност.



Източник: Агенция "Фокус"