19-годишно момиче, водач на Мерцедес-А150, заспа над волана и блъсна два паркирани автомобила в Благоевград, съобщава БГНЕС.  

Инцидентът станал към 1 ч. тази нощ на ул."Славянска". Водачката, която се прибирала от заведението, в което работи като сервитьорка, е с порезна рана на носа. Пробата й за алкохол е отрицателна. Мерцедесът ѝ се движил от светофара под Университета в посока Поликлиниката, отклонил се надясно и блъснал “Шевролет“ и "Рено“. На двата автомобила са нанесени средни материални щети.   Причинилият удара "Мерцедес“ е само с огънат преден десен калник.