Благой Сапунджиев, шофьор на цистерна, с която се зарежда гориво по бензиностанциите, е мъжът, който застреля съпруга си Йорданка и дъщеричката си Петя в кв. Кючук Париж в Пловдив.
Около 17,15 вчера пазачът на паркинга, който се намира в съседство, видял жената да се прибира с тойотата си.
Йорданка е била счетоводителка във фирма на "Брезовско шосе" в Пловдив. Пазачът я видял за последно на 1 януари, когато тръгнала с детенцето си за село Паничери, където живеела баба й:
"Искам да я видя, докато е все още жива и здрава", казала Йорданка на пазача.
Източник: в. "24 часа"








Asthik Shirinyan
на 05.01.2016 г.
човекат е психар искал е всичко да е негово .или всичко или нищо.
Славчо Андонов
на 04.01.2016 г.
Добре пари да нямаш да иска женти да се разведе със теб това не е прецедент че трябва да убиеш нея камоли най-малкото да застреляш и дъщеряси която си създал и тепърва започва това дете да усеща нещо от тоя живот! И разделени тя пак е твоя тя пак ще идва пак ще е виждаш а така захвърляш бъдещето на 3 души който тепърва имат живот да видят.... Никой не може да бъде съдник и да се разпорежда със живота на който и да било дори и на собствените ти деца.... Жалко много жалко да почиват във мир..рџЊ№рџ?ў
Николай Пенков 1
на 04.01.2016 г.
Ей кат му видиш типично българския тъп профил,и не се учудваш от станалото.
ивака
на 04.01.2016 г.
Познавах Благой... явно е наследил ревността от баща си. Бяха ни съседи до преди 15 години. Направо не ми се мисли ... защо е посегнал и на детето :( Ужас!
Rado Roganski 1
на 04.01.2016 г.
Драма :(
Т Й 1
на 04.01.2016 г.
Всички сте родени психолози и изследователи. Защо започвате да нападате ? И сте големи хора , напълно трябва да сте наясно с "живота" , който се води в нашата мила родина :) Без значение , каква е причината , стореното , сторено. Сам ако си тегли патрона , оставя съпругата си и детето си . Ако тегли освен на него , а и на жена си - детето сираче !? Във всички случай ще сте недоволни и ще има пумия да бълвате. Гледайте да сте добре и четете и коментирайте повече позитивни статии :) Тези не водят до нищо хубаво!
Дани Александрова 1
на 04.01.2016 г.
комплексар```кво става с тоя народ от 25 г насам
neti_di
на 04.01.2016 г.
Такова хубаво детенце,кой изверг го уби?
Moby
на 04.01.2016 г.
Жена ти ти слага рога. Или пък имаш проблеми с ипотеката. Или нещо друго. Не детето какво има общо с всички твои проблеми? И така ли трябва да се решават. За да стигнеш до такава крайност със сигурност не си съвсем в час. Но понеже вече никой не иска справка от психодиспансера - на ти резултати. Жалко. Винаги такива събития дъблоко са ме наскърбявали. Но най-много за детенцето съжалявам.
botevist19121987
на 04.01.2016 г.
и какво му беше направило това ангелче направо ми се плаче :( момичето и бивша възпитаница на иконома и беше доста скромно :(
Jivko Dimitrov Dimitrov 1
на 04.01.2016 г.
Ми защо не се застреля само ти бе идиот!
Цветан
на 04.01.2016 г.
Ши*ан ИДИОТ!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!