Пловдивският районен съд осъди по реда на бързото производство за хулиганство на три месеца лишаване от свобода при първоначален строг режим подсъдимия Златин Георгиев, 33 г. Той беше признат за виновен в това, че на 17.10.2009 г. в гр. Пловдив при условията на опасен рецидив е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото, като деянието се отличава с изключителен цинизъм - чл.325, ал.4, НК.
По време на мача между Ботев и ЦСКА Златин Георгиев, фен на "канарчетата" показа задните си части на агитката на ЦСКА. Той бе избран да участва в играта на Еврофутбол - вкарай гол от центъра, но докато беше на терена се затича към агитката на ЦСКА, обърна се с гръб и си свали панталоните, в последствие показа и неприлични жестове към агитката на гостите от София. Агитката на червените засипа терена със запалки, бутилки минерална вода и каменни парчета, но, разбнира се, наказание за тях не последва.
Подсъдимият Златин Георгиев се призна за виновен и между него и Окръжна прокуратура се сключи споразумение, одобрено от съда. Споразумението влиза в сила веднага и не подлежи на обжалване.
Подсъдимият е осъждан два пъти - за изнудване по чл.214, ал.1, НК - на 27.11.2002 г. в гр. Пловдив е принудил Димитър Консулов чрез заплашване да плати сумата от 4000 лв. и с това му е причинил имотна вреда, за което е бил осъден на две години лишаване от свобода и за кражба по чл.195, ал.4, НК, за което му е било наложено наказание от една година лишаване от свобода.












Бате Митко
на 22.10.2009 г.
Е то тоя имал повече години по затворите отколкото в училище ! Как да не е рецидив ! Явно не си попадал в съда , за да знаеш поне част от законите ! Рецидив си е това !!!
роско
на 22.10.2009 г.
Аве слушайте ве, дайте да се огъзим в знак на протест на следващото домакинство! Да се огъзим и на БФС и на полиция и на всичките там насрани институции, отчитащи дейност! 3 месеца, тва е ненормално!!!
Y - 1912
на 22.10.2009 г.
Това не е истина!!! Значи в България ако убиеш човек не лежиш в затвора (Ставийски), а ако си покажеш задника на стадиона - 3 месеца! И то "при условията на опасен рецидив" - това го има навсякъде в нормалния свят, но хората не лежат по затворите за такива неща, а за истински престъпления. За съжаление такива са законите в нашата страна - наркоразпространителите и убийците са на свобода, а тези, които показват свободно емоциите си по стадионите са в затворите "при първоначален строг режим"!
роско
на 22.10.2009 г.
на насраното дерби предлагам всички да им се огъзим.... и за вас става дума буфери..... па да видим кой по-напред ша арестуват... ДА НАПЪЛНИМ ЗАТВОРИТЕ РЕЦИДИВИСТИ!!!!
monsha
на 21.10.2009 г.
Буфер съм,ама чорбарите така да дават дупе,не е за изпускане :Д
Бате Митко
на 21.10.2009 г.
Тоя беше до мен на трибуна "Изток" и беше пиян майна !!! Ама интересно за убийство и причиняване на тежка телесна повреда , не се лежи в затвора /Стависки/ , а за свалени гащи се лежи , еба маааа му и законите !!!
Terro
на 21.10.2009 г.
искаш ли да те хванем с тоя и да ти сцепим турската мутра?
banko
на 21.10.2009 г.
За тоя селяк шута отзад и на СЕЛО.От къде тази ПРОСТОТИЯ СЕ СЪБРА,ТУК
sir Stanley Rois
на 21.10.2009 г.
а селския кога ще го затворят питам аз?
Батэ Бойко
на 21.10.2009 г.
Абе хубавото в случая е че човека тъй или иначе си има досие.Ужасно щеше да е да му лепнат присъда,която да му пречи докато е жив ако му беше за сефте.Но то пък тогава надали щяха да го осъдят.Фрапантното в случая е че беше арестуван не когато на два пъти си показа задника а чак след пет минути когато дефилира с жълтата фланелка.Недай си боже на милиционерите да им се наложи да действат светкавично защото за 5 минути могат да станат безброй неща.
Кинова
на 21.10.2009 г.
Как ли ще му се зарадват в затвора... ами нали обича да си показва задника, нека и там продължи...:)))
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!