Заедно с жители на "Гаганица“ кандидатът на ГЕРБ за кмет на район "Северен“ Стоян Алексиев обиколи целия квартал, за да се запознае лично с проблемите, които трябва да се решат.
Хората поискаха преместване на автобусната спирка и обезопасяване на пешеходната пътека, което да гарантира безпрепятствено преминаване на пътното платно, където трафикът е много интензивен. Настояват също да се модернизира прелезът на входа на квартала и да се изгради осветление от жп линията до ул. "Васил Левски“, както и да се направи детска площадка. Най-тежкият проблем за жителите на "Гаганица“ обаче продължава да бъде липсата на канализация, според тях е необходимо и цялостно преасфалтиране на улиците.
Още като слезе от градския автобус на идване в квартала Стоян Алексиев забеляза до спирката авария на водопровода и малко сметище и веднага съдейства за тяхното отстраняване. Той е категоричен, че ако на местните избори 27 октомври получи подкрепа за кмет на "Северен“, активно ще работи за решаване на поставените от жителите на квартал "Гаганица“ проблеми. ГЕРБ е с номер 43 в бюлетината.








veritas
на 02.11.2019 г.
В неделя Северен ще избере най-доброто за него! Успех на Алексиев и победа!
midnight
на 14.10.2019 г.
Мижи, да те лъжа.
Анонимен
на 14.10.2019 г.
Успех, днес е и голям празник. Господ напред и вие след него!
Tepeto
на 14.10.2019 г.
Човекът обърна внимание на всеки и изслуша всеки проблем, като си записваше всичко! Адмирации за сериозното отношение и имате нашата подкрепа!
Петър Бакалов
на 14.10.2019 г.
Този квартал беше малко позабравен преди време, дано новият кмет вероятно Алексиев го раздвижи малко. Има нужда!
mbudinov
на 14.10.2019 г.
Много добре, че г-н Алексиев продължава срещите с хората на квартала и се вслушва във всеки един, успех!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!