Ботев Пловдив се раздели с полузащитника Алесандру Куртеан. Договорът на 27-годишното румънско крило бе разтрогнат по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.
Куртеан бе привлечен в Ботев в началото на 2014 г., като по време на престоя си в Пловдив той записа 20 мача и 3 гола с "жълто-черната" фланелка.
Очаква се в близките дни още чужденци да напуснат "канарчетата", като сред тях са Феребори Доре, към когото има интерес от Литекс и ЧФР Клуж, Вандер Виейра, Адам Стаховяк, Серджан Лукин и Юнес Хамза.
От "Коматево" вече си тръгнаха Веселин Минев, Георги Сърмов и Луис Педро, които подписаха с Левски, Абел Анисе беше продаден на Лудогорец, а Ромарио Кортзорг и Алесандру Бенга също разтрогнаха.












hoodlom
на 30.07.2014 г.
още някой МАНГАЛ да се изцвъка тука? направихте един равен с говедата и се качихте на 7-то небе. сега Хаскуу ще ви го сложи, за да затворите лилавите венци. а и до Х-я кръг не остана - ще ви разцепим трътките гнусни - с отврат, миризливци-:)))
Стикс
на 30.07.2014 г.
А направил л и е прощален риболов на Рибарника в КуматИвУ куртеан? Колко струва риболова на Рибарника, жълТУРЦИ. За вас е без пари, ясно, но за неутралните по колко е???
_IVAN_
на 30.07.2014 г.
Ще има ли екскурзия за мача с ПЕСЕВЕ?
Cyan
на 30.07.2014 г.
Ние чакаме Пайнера да дойде на лаута джамия и да направи един невероятен концерт с всичките ви роднини!! Кондьо,Азис,Амет и т.н.т. Все ваши големи фенове..
bai_mile
на 30.07.2014 г.
Гнусни , скъсани потници пишете си във вашите теми
LAUTA WARRIOR
на 30.07.2014 г.
Почнахме Гомнежа чакаме ПСВ Айде бе цецооооооооо каде си бе
Сааде Ботиф
на 30.07.2014 г.
Супер ЛЮБО скъса, Войсилския избяга ,Бакала също едни за Левски друг за Лудогорец- ами какво остава ? Ама то и Бангу скъса.......
batbore
на 30.07.2014 г.
И този като Бенга и Ромарио си намери отбор с по-голяма заплата от 3000 евро на месец и по-дълъг контракт и си плати да си замине. Все пак благодарности за представянето му. Когато искаше играеше много добре. Направи запомнящи се мачове срещу Лудогорец, ЦСКА, Левски, Черно Море и най-вече срещу Локо с 2 перфектни асистенции. Желая му успех и на добър час.
LAUTA WARRIOR
на 30.07.2014 г.
Браво Айде наред е Хамза,Вандер
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!