Един от големите любимци на феновете на Локомотив Пловдив - Ален Ожболт, предприе нова стъпка в професионалната си кариера. 28-годишният словенец подписа 2-годишен договор с новака в гръцката Суперлига Левадиакос, научи Plovdiv24.bg.
Ожболт игра през последните 2 сезона в израелския Апоел (Тел Авив), който обаче изпадна от елита.
"Имаме удоволствието да обявим най-скъпия си трансфер - словенският нападател Ален Ожболт. В нашия отбор той ще се състезава с №21 на фланелката. Ален, добре дошъл в семейството на Левадиакос! Желаем ти здраве и много успехи", написа официалният сайт на гръцкия тим.
След това от клуба представиха подробна визитка на нападателя, в която се изтъква и спечелената Купа на България с Локомотив Пловдив през 2019 година и наградата му за Най-красив гол у нас също за 2019 година - попадението с пета във финала срещу Ботев на националния стадион "Васил Левски".














kanarche
на 31.07.2024 г.
Работата е ясна- ще изпадне и с тези! Догодина пак в Локо - да изпаднат заедно!
Los Cojones
на 31.07.2024 г.
За високочелите кошмара няма край….
спортклуб
на 31.07.2024 г.
хахаахахаххаа
саде ботива саде канарите
на 31.07.2024 г.
Хаххахаха побърква ме ги циганите от ботив, тоя Ожболт няма да им дава мира докато са живи.
Локo Пловдив 1926
на 31.07.2024 г.
Най-големият му успех е голът срещу Ботев, много ясно. След тоя гол спокойно може да окачи бутонките на пирона.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!