Браво! Сребърни медали за женския Локомотив!

Коментари (2)
19:25 / 19.07.2020
3339
Женският отбор на Локомотив Пловдив си осигури второто място и сребърните медали в националния шампионат на България по футбол. В последния кръг за сезон 2019/20 възпитаничките на треньора Ангел Славов победиха Севлиево Лейдис с 2:0, като успехът им осигури трите точки и втората позиция в крайното класиране!

Двубоят се игра на централния терен в спортен комплекс “Локомотив". И двете попадения паднаха в края на първата част. Първо Кристияна Димитрова даде преднина на черно-белите за 1:0, а Кръстина Иванова покачи на 2:0.

След края на срещата Ангел Славов и неговите възпитанички бяха наградени със сребърните медали и купа за второто си място. ЖФК Локомотив завърши първенството с актив от 37 точки. Шампион за 16-и пореден път е НСА, а третото място извоюва Етър.