Ботев слага надпис "Гордостта на Пловдив" на новите екипи

10042
38

Ръководството на ПФК Ботев Пловдив вече е избрало с какви екипи ще играе отборът през новия сезон 2020/2021. От Коматево загатнаха как ще изглеждат фланелките, показвайки малка част от тях. На гърба се вижда надпис "Гордостта на Пловдив".

"Сезон 2020/2021...Очаквайте скоро!", написаха от клуба в официалната страница във Фейсбук.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (38)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!