Женският Локомотив тръгна с победа на Лаута при рестарта на сезона

4859
1

Женският футболен отбор на Локомотив (Пловдив) поднови първенството с победа. “Черно-белите" се наложиха над Локомотив (Стара Загора) с 2:1 в среща, играна на изкуствения терен на “Лаута".

Възпитаничките на Ангел Славов първи откриха резултата. Националката Вероника Гоцева се разписа от дузпа в края на първата част за 1:0.

Гостите съумяха да изравнят в средата на второто полувреме. Победата за пловдивския Локомотив донесе Кръстина Иванова, която се разписа в 73-ата минута.

В следващата среща ЖФК Локомотив гостува на Риал (село Ковачевци) на 20.06 от 18:00 часа.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!