Капитанът на Локо: Направо ги нокаутирахме!

Коментари (3)
16:37 / 23.02.2020
4086
Капитанът на Локомотив Пловдив Димитър Илиев бе избран за играч на мача при разгрома над Царско село с 4:0 на Лаута.

Ето какво заяви нападателят след края на двубоя:

Царско село ни затрудни през първото полувреме. Имат добри футболисти с импровизация, които малко ни изненадаха. След почивката излязохме преобразени и отново показахме агресия на наш терен. Това беше истинският облик на Локомотив. Дори мога да кажа, че поспехтихме сили в края на двубоя. Не е приятно, когато мачът не ти тръгне. Не задържахме добре топката, но пък отбелязахме първия гол с доза шанс. С двата бързи гола в началото на второто полувреме направо ги нокаутирахме.