Дамите на Локо играха срещу юноши на Лаута, латвийка се отчете с гол

4044
1

Женският футболен отбор на Локомотив (Пловдив) и юношите на "черно-белите" от набор 2007 проведоха днес учебна игра на изкуствения терен на Лаута. Момчетата от детско-юношеската школа излязоха крайни победители след успех с 4:1. През първата част възпитаниците на треньора Николай Греков поведоха с 3:0, а през втората част противниците си размениха по едно попадение.

Точни за силния пол бяха Севи Идриз, Нораир Нурикян и Александър Карталов. За момичетата на треньора Ангел Славов точна беше новото латвийско попълнение Анжела Лебедова.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!