Марица пусна билетите за последния си мач в Шампионската лига

Автор: Стойчо Генов
Коментари (0)
14:03 / 12.02.2020
2390
Билетите за последното домакинство на Марица (Пловдив) в груповата фаза на Шампионска лига за този сезон вече са в продажба. Шампионките на България посрещат руския Уралочка-НТМК (Екатеринбург) на 18 февруари (вторник), от 18:30 часа в зала "Колодрума" в шести мач от група Е.

Билетите са на цена от 10 лева. За ученици и пенсионери входът е безплатен. На цена от 20 лева се предлагат и ВИП билети за Сектор С (трибуната зад съдийската маса и скамейките на двата отбора), уточниха от клуба.

Билетите се продават в цялата мрежа на Ticketportal, включваща бензиностанциите на OMV, магазините Office 1 Superstore и Офис 2 и книжарниците Booktrading. Билети ще се предлагат и на касата в зала "Колодрума" преди мача.

Това безспорно е най-успешният сезон за Марица в Шампионската лига, въпреки че както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, пловдивчанки имат нищожен шанс да се класират за четвъртфиналите в турнира.


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 21
Днес: 0


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).