Женският Локомотив на лагер в Златоград, ще играе контрола срещу юноши

2585

Женският футболен тим на Локомотив Пловдив е на подготовка в Златоград. "Черно-белите“ са на лагер от 30 януари до 5 февруари.

Възпитаничките на Ангел Славов тренират двуразово в очакване на подновяването на шампионата. Група от 25 футболистки се готви усилено в отлично настроение.

Днес (03.02) ЖФК Локомотив ще премери сили с юношите на Златоград от набор 2004. В сряда "черно-белите“ се прибират в Пловдив, а в събота ще изиграят контрола и с набор 2005 на Пълдин.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!