Крушарски към феновете на Ботев: Извадете по 1000 лева за вашия стадион!

15666
44

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски направи доста любопитно изказване относно темата за довършването на стадион "Христо Ботев“ от държавата. Клубният бос бе категоричен, че неговият тим никога няма да играе на съоръжението на булевард "Източен“.

"Нашият Локомотив никога няма да отиде да играе на стадиона на Ботев, дори и той да е общински. Трябва да се обединим около това държавата да оправи Градския стадион "Пловдив“, заяви Христо Крушарски в интервю за БНТ.

Той направи и интересно предложение към феновете на Ботев.

"Нека тези момчета да извадят по хиляда лева, да съберат 100 хиляди лева или 1 милион лева и да кажат – ето, ние влагаме 1 милион лева в стадиона, това ще ни е за бъдещи посещения на мачове“, каза още бизнесменът.


Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (934)

Виж коментарите (44)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!