Спартак спечели концесията на стадион "Тодор Диев", от клуба обявиха кога почва строителството
ПФК Спартак Пловдив 1947 АД официално спечели концесията за стадион "Тодор Диев". Протоколът на комисията на община Пловдив вече е подписан, похвалиха се от ръководството на клуба.
Днес кметът на града инж. Иван Тотев е издал заповед за подписване на концесионния договор в законовия срок. Реално това ще стане факт след встъпването в длъжност на новия кмет на град Пловдив.
"Ръководство на ПФК Спартак Пловдив 1947 благодари на всички, които участваха в този процес. Уверяваме всички привърженици и всички пловдивчани, че веднага след получаване на строителното разрешение ще започне и реалната реконструкция на стадиона", се казва още в съобщението на "гладиаторите".