Девойките на Локо-Пълдин спечелиха турнир след 4 разгромни победи

3734

Отборът на Локомотив-Пълдин (Пловдив) започна отлично защитата на титлата си от миналия сезон при девойките до 13 години. Възпитаничките на треньора Ангел Славов спечелиха безапелационно първия за новия сезон регионален турнир, който се проведе в Стара Загора.

Пловдивчанки постигнаха 4 убедителни победи от 4 мача и не оставиха никакво съмнение за по-голямата си класа. В първия двубой Локомотив-Пълдин разгроми ЖФК Бургас с 9:0, а след това спечели пловдивското дерби срещу ФК Енко с 6:0. Последва разгром над Златоград с 9:1 и над домакините от Локомотив (Стара Загора) с 12:1. Така головата разлика на Локо-Пълдин от 4-те двубоя стана 36:2.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!