Крушарски: Локомотив вече се е преборил за третото място

5682
9

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски направи интересно изказване относно представянето на черно-белите в шампионата.

"Локо вече се е преборил за третото място. Едни медали в края на сезона няма да стоят лошо на гърдите на футболи­стите. Аз работя отдолу на­горе. В такива турнири се на­мират млади момчета, които могат да растат. Нали зна­ете, че футболистите ги тър­сим някъде по върховете на дърветата, а те растат ни­ско долу. Всеки треньор иска да вземе готова манджа, без да слага подправки, и направо да започва да яде", завърши Христо Крушарски, цитиран от "Тема спорт".


Още по темата: Крушарски в Локо (Пд)
Всички новини по темата: (228)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!