Спартак падна с 0:2 от Несебър край морето

20:36 / 02.05.2009
1669
Спартак падна с 0:2 от Несебър. Домакините вкараха головете си до 20-ата минута на мача край морето.
Първото попадение падна в 9-ата минута. Голът падна след центриране и разиграване на късо пред пеналта.

Комбинацията на Несебър завърши с топовен шут за 1:0 на десния бек Николай Костов. В 18-ата минута плеймейкърът на домакините Митко Трендафилов метна пас в наказателното поле и на задна греда Станимир Митев заби с глава за 2:0.

До края на мача домакините направиха още няколко опасни атаки. Вратарят на Спартак Стоян Здравков - Бащата „извади" 3-4 стопроцентови положения.

В състава на „синьо-белите" липсваше капитанът Тодор Симеонов. Централният защитник остана в Пловдив, за да лекува контузия.

Съставът на Спартак в Несебър: Стоян Здравков, Витанов, Мурад, Емил Аргиров, Слаев, Стаев, Й. Христов, Коларов, Мекиков, Площаков, Георги Стоянов. На смяна треньорът Николай Киров - Белия пусна Коруджиев, Евгений Курдов и Светльо Асенов.