Георги Славчев: Ако искахме щяхме да купим мача срещу Локо в Пловдив

3031

Изпълнителният директор на Миньор Перник Георги Славчев бе разочарован след отпадането на своя тим на полуфинал в турнира за Купата на България, най-вече заради головата немощ на неговите футболисти.

Относно шампионата в А група и слуховете за уговорени мачове, Георги Славчев отсече: „Миньор играе честно, питайте другите отбори дали играят честно. Видяхте мача в Пловдив, нали беше уговорен...Ние ако искахме, щяхме да го купим мача там. Но за какво?! Ние играем честно. Сигурно и Ливърпул ако им дойде на някои от другите отбори, и него ще бият."

Източник: Gong.bg


Още по темата: Локо - Миньор
Всички новини по темата: (9)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!