БФС закла "смърфовете": Кики наказан четири мача, Даксон два, Павле един

6812

Играчи на Локо получиха тежки наказания от дисциплинарната комисия за провиненията си в двубоя с Миньор.

Дани Кики от "смърфовете" е наказан за четири мача и е глобен с 1000 лева за това, че е ударил с две ръце по главата съперник, за което бе изгонен.

Съотборникът му Даксон Да Силва е санкциониран за девети жълт картон с две срещи и 1200 лева.

Павле Делибашич, също от Локо Пловдив, е наказан за един мач и с глоба от 250 лева за пети жълт картон.

Отборът на "черно-белите" пък е глобен с 1000 лева за хвърлени от публиката предмети.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!