Още една неприятност се стовари върху Кобрата, този път не от Джен Суши

5373

Неприятностите през последните дни за най-добрия ни боксьор Кубрат Пулев явно нямат край. След като бе отнет временно лицензът му, сега Кобрата понесе още един удар под кръста. Става въпрос за мача срещу Богдан Дину, който нашият боксьор спечели с нокаут в 7-ия рунд.

Екипът на румънеца обаче реши да обжалва резултата пред Калифорнийската атлетическа комисия, съобщи телевизионният гигант ESPN. Причината е нечист удар в тила, който Пулев нанесе неволно на съперника си. Тогава реферът даде 5-минутна почивка на Дину и присъди наказателна точка за нашия боксьор.

Ако румънецът не бе продължил мача, тогава щеше да бъде взет резултата по точки до въпросния момент.

"Свързахме се с калифорнийската комисия и внесохме официално жалба, като освен това изискахме изслушване", заяви мениджърът на румънския боксьор Грег Коен.


Още по темата: Кубрат Пулев срещу Антъни Джошуа
Всички новини по темата: (192)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!