Пълдин отново спечели пловдивското дерби в женския футбол

10:55 / 01.04.2019
2921
Пловдивският ЖФК Пълдин спечели пореден областен футболен турнир за девойки до 13 години. Надпреварата бе организирана от БФС и се проведе вчера в Казанлък. Възпитаничките на треньора Ангел Славов постигнаха 3 победи от 3 мача, като освен това не допуснаха гол във вратата си.

Най-интересно се оказа пловдивското дерби между Пълдин и ФК Енко, което завърши 2:0. Атанаска Куманова откри резултата през първото полувреме, а през втората част Йорданка Парнарова оформи крайното 2:0.

В другите мачове Пълдин разгроми домакините от Арена (Казанлък) с 9:0 и ФК Златоград с 9:0.