ФК Пълдин не успя да се опълчи на шампиона, 13-годишна направи дебют

13:52 / 11.03.2019
3663
ФК Пълдин не успя да се опълчи на хегемона в женския футбол - НСА, и загуби с 0:4 в мач от 11-ия кръг на държавното първенство. Двубоят се игра на базата на Ботев в Коматево.

Възпитаничките на треньора Ангел Славов стояха добре през първото полувреме, но след колективна грешка допуснаха гол във вратата си в 37-ата минута. След почивката шампионките избухнаха в рамките на 11 минути (60, 65 и 71) и вкараха нови 3 попадения.

Десет минути преди края дебют за ФК Пълдин направи 13-годишната Мариела Маркова, която дори сложи капитанската лента. Следващият мач на пловдивчанвки е на 16 март в Севлиево.