Бултрасите отчетоха дефицит от 381 лева

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (2)
15:39 / 10.12.2018
3936
Клуб на привържениците на Ботев Пловдив направи подробен отчет на събраните и изразходваните средства за хореографии в мачовете срещу Берое и Локомотив. От изнесените данни става ясно, че има дефицит от 381 лева, тъй като събраните средства са 2449 лв., а разходите - 2830 лв.

Ето какво се казва в съобщението на КПБП, което Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса:

Скъпи ботевисти, представяме Ви отчет на събраните и изразходените средства за мачовете с Берое и Локомотив. От години работим за това публиката на Ботев Пловдив да бъде абсолютно независима финансово, разчитаме на фенски дарения, изработка и продажба на артикули и събиране на членски внос.

Освен нещата на трибуната искаме да правим все повече инициативи като детската БУЛТРА Коледа, все неща, които изискват средства. Трудно е, но това е пътят! Предстоят ни още важни мачове, а именно гостуване в София, 107-та годишнина на БПФК, а също така и четвъртфинал срещу Черно море в Пловдив.

За да бъдем на ниво всеки един лев е важен. На днешния мач срещу Витоша ще има каса за дарения, моля не я пропускайте, всяка сума има значение! Ние ще качваме тук отчети периодично.

Само Ботев!


Виж коментарите (2)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).