Неделев: Ако дойде оферта от чужбина, е време да си замина от Ботев

9777
17

Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев направи интересно изказване относно своето бъдеще.

"За ЦСКА имаше от лятото интерес. В момента не съм се свързвал с никой. Мисля за оставащите два мача. Искам да си почина и вече януари, ако има оферти, ще седнем с ръководството на Ботев и ще преценим кое е най-добре за мен. Ако дойде някоя хубава оферта от чужбина мисля, че е време да си замина от Ботев", заяви халфът пред Диема спорт.

Неделев коментира и гола си от центъра в дербито срещу Локомотив.

"Не помня да съм виждал такъв гол. Имам друг гол на Лаута, но с юношите. Съвсем друго е да отбележиш за юношите и за мъжкия отбор", допълни още националът.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (634)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!