Асен Георгиев направи коментар за разбития нос в дербито

13425
22

Централният защитник на Локомотив Асен Георгиев направи коментар относно ситуацията от вчерашното дерби с Ботев, при която носът му бе счупен. Бранителят получи тежък удар с ръка от Радослав Терзиев в наказателното поле, а съдията Владимир Вълков дори не спря играта.

"No pain no gain...⚽️❤️💪" (б.р. без болка няма сполука) написа Асен Георгиев в профила си във Фейсбук и публикува снимка с разкървавено лице и ръка.




Още по темата: Ботев - Локо, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (75)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!