Вратарят на Ботев (Пд) Даниел Кайзер реши да използва социалната мрежа, за да направи коментар на пловдивското дерби, завършило с победа 2:0 за неговия отбор.
"Пловдив е жълто-черен", написа полякът на английски език в личния си профил във Фейсбук.
Вратарят на Ботев (Пд) Даниел Кайзер реши да използва социалната мрежа, за да направи коментар на пловдивското дерби, завършило с победа 2:0 за неговия отбор.
"Пловдив е жълто-черен", написа полякът на английски език в личния си профил във Фейсбук.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!