Киров: Не сме направили нещо велико, от утре почваме да се готвим за дербито

5925

Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров - Белия прие спокойно изразителната победа над Берое с 4:1.

Ето какво заяви специалиста след края на мача в Коматево:

"Постигнахме победата с една добра игра. Имахме превъзходство в по-голяма част от двубоя, реализирахме положенията си, нормално бе да спечелим. Всеки един отбор може да изиграе слаб мач. Не направихме големи трагедии след загубата във Велико Търново. Силни сме тогава, когато притежаваме топката. Пресирахме противника, по-агресивни бяхме в сравнение с предни двубои, по-добре си подавахме топката".

"Победата е важна, разбира се. Не си мислим, че сме направили нещо велико. Трябва да се възстановим възможно най-бързо и да сме готови за мача с Локомотив. Това е специфичен двубой, с коренно различен заряд. От утре започваме да се готвим за него".




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (634)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!