След Купата и Суперкупата с Ботев Лазар Марин грабна трети трофей

6185
1

Бившият футболист на Ботев (Пд) Лазар Марин вече е носител и на Купата на Грузия. Това стана факт, след като тимът на пловдивчанина - Торпедо Кутаиси, победи във финала за трофея с 4:2 след изпълнения на дузпи тима на Гагра (Тбилиси).

Редовното време завърши 2:2, а Лазар Марин остана на резервната скамейка по време на двубоя. Така защитникът заслужи трети трофей в своята кариера, след като преди това спечели Купата на България и Суперкупата на страната с Ботев (Пд).

Левият бек премина в Торпедо Кутаиси през лятото, а след това игра с тима си в турнира Лига Европа.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (634)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!